УКР
УКР

Інсайдер: навіщо україні 50 підрозділів спецназу? (повний випуск)

0 0 - 0 0

Хто відправив бійців спецпідрозділу «Альфа» на Донбас? Чому кожен український спецпідрозділ має свій профіль?  Що сталося з бійцями «Беркута» після Майдану? А також де готують українських спецпризначенців — дивіться у новому випуску програми «Інсайдер» за 6 жовтня.

Основний профіль спецпідрозділу СБУ «Альфа» це штурми захоплених будівель. Але не дивлячись на це, саме бійці цього спецпідрозділу першими опинилися в зоні військового конфлікту на Донбасі. Чому і хто дав наказ їх відправили у Слов’янськ? Адже, для проведення військових спецоперацій та виконання різноманітних бойових завдань в Україні існує цілий ряд інших видів спецпідрозділів. Як бійці «Альфа» першими зустрілись із терористами на Донбасі, а також чим займаються інші спецпідрозділи в Україні – дивіться у новому сюжеті «Інсайдера»!

Про їх жорстокість знає майже кожен українець. Сіро-синя форма із написом «Беркут» та кийок у руці – саме так виглядав «спецпідрозділ ганьби». Через свою звірячу жорстокість та жагу до знущань цей підрозділ назавжди дискредитував себе за часів Революції гідності. Злочинна влада в ті часи використовувала «Беркут» як каральний загін. І саме його бійці зіграли вирішальну роль 30 листопада 2013 року. Що ж сталося із бійцями «Беркута» після Майдану – дивіться у новому сюжеті «Інсайдера»!

Усі мабуть чули про кінофільм «Рембо», де головний персонаж – чоловік зі сталевими нервами, який один справляється із цілими арміями ворогів. Він практично не відчуває болю та виживає там, де неможливо вижити звичайній людині. Здається, що в реальному житті це неможливо і це все просто вигадки режисерів. Але як виявилось, такі бійці справді існують! Як і де тренують українських Рембо – дивіться у новому сюжеті «Інсайдера»!

Дивіться програму «Інсайдер» щочетверга о 20:20 на ICTV.

07.10.2016 14:36
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору