УКР
УКР

Інсайдер: брудні гроші для сміттєвої мафії

0 - 0

В Україні сміття – і прокляття, і манна небесна. Сміттєзвалища горять, отруюють і паралізують цілі міста, забирають життя українців. Регулярні аварії та катастрофи, трагічні новини про нові жертви – це фасад брудного бізнесу в нашій країні. Проте за ним приховується справжня …мафія! Неймовірне розслідування – сьогодні у новому випуску програми «Інсайдер» о 20:20 на ICTV!

Вони знищують лінії сортування сміття, аби замінити машини – рабами з циган. Ці невільники працюють і живуть у нелюдських умовах цілими родинами. Журналісти знайшли і потрапили у таке селище.

Сміттєзвалище закрите? Це лише для чиновників. Насправді воно працюватиме стільки, скільки цього захоче мафія. Ви на власні очі побачите, як звалища, про які рапортують посадовці, досі збирають сміття і гроші, загрожуючи екологічною катастрофою.

Журналісти залучили цінного інсайдера – колишній директор одного з полігонів для вивезення сміття розкриє усі брудні секрети бізнесу. Чи вдасться вивести сміттєву мафію на чисту воду? Дивіться вже сьогодні шокуюче розслідування о 20:20 у новому випуску програми «Інсайдер» на ICTV!

15.09.2016 12:08
0 - 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля