УКР
УКР

Як нетрадиційна медицина дає хворим надію, а потім вбиває «Інсайдер»

0 0 - 0 0

Про новітні методи нетрадиційної медицини можна сказати одне – не повторюйте в домашніх умовах! Жуки, які піднімають не тільки імунітет, гриби, які лікують рак, сучасне обладнання, що діагностує хворого за лічені хвилини та повне зцілення лише після кількох телефонних розмов – до чого тільки не додумаються шахраї, щоб даючи людям надію на зцілення просто видурити з них кошти. Дізнайся про це в новому випуску «Інсайдера» від 06 квітня 2017 року! 

Мільйони переглядів у мережі Інтернет набирають відео про начебто успішні методи народного самолікування, проте чи дійсно все це допомагає. Килим, огірок, яйце, змія – що тільки не стане панацеєю в сюжетах таких роликів. Проте чи все це насправді є дієвим та безпечним? Народні методи лікування: як люди власноруч вбивають себе, дізнайтесь в новому випуску «Інсайдера».

Її брат помер від раку, бо не довіряв лікарям, а вірив лише у силу магів та чаклунів. Тепер і вона хвора на цю страшну хворобу. Прочитавши оголошення в газеті жінка іде в медичний центр, що обіцяє врятувати від онкології. Але яку хворобу в неї діагностує диво-апарат, який, нібито, зчитує всю інформацію про людське тіло і передає її до комп’ютера, до якого під’єднаний? Про унікальні діагностичні апарати, що не бачать справжньої хвороби, дивіться в сюжеті «Інсайдера».

Екстрасенси за викликом – один дзвінок і вашу проблему буде вирішено відомим російським цілителем. От правда клієнти знаходяться у Росії, а телефонні екстрасенси – в Україні. Не віриться? Але ще й не таке буває! Як «Всеросійська асоціація екстрасенсів» успішно працює в Україні, дізнайтесь у випуску «Інсайдера» від 06.04.2017!

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 06.04.2017!

07.04.2017 13:11
0 0 - 0 0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору