Інсайдер — Випуск від 14.06.2018

Камери ноутбуків, телефони, телевізори, китайські праски — диво-чіпи можуть бути вмонтовані навіть у ваші електрочайники! Фіксувати життя можуть і холодильник, і навіть пилосос. Техніка підключається до комп’ютера, аби «великий брат» міг спостерігати за вашим приватним життям. Сучасні цифрові телевізори налаштовують і персоналізують рекламу, яку показують людям. Якщо ви підписались на телеканал, то реклама, яку ви побачите, буде відрізнятись від реклами, яку побачить ваш сусід, дивлячись той самий телеканал. Професійні поради від «Інсайдера»: на  переговори не беріть телефонів, або просто виймайте з них батарею, а також заклеюйте камеру домашнього комп’ютера.

Усі заговорили —  переміг не Трамп-людина, а Трамп-технологія. Наш Інсайдер, доцент Стенфордського університету Міхал Косинські розповів неймовірні таємниці про перемогу Дональда Трампа. У це складно повірити, але психологічні риси людини можна запросто дослідити … за цифровими відбитками. Комп’ютерний алгоритм дасть вищу точність, ніж ваші колеги, базуючись на 10 лайках, якщо ви дасте комп’ютеру 50 лайків з вашого профілю у Facebook, він знатиме вас краще, ніж ваші друзі, і якщо ви дасте йому 200 своїх лайків, він знатиме вас краще, ніж ваш чоловік або дружина.

«Інсайдер» перевірив на собі як інноваційна технологія «Big data» може розповісти про вас тонну інформації. Через те, що ми залишаємо все більше цифрових відбитків, алгоритми — дедалі потужніші. Цілком можливо, що у майбутньому приватного життя буде дедалі менше. А голланський шпигун Ентоні ван дер Меєр продовжив шпигувати за викрадачем свого телефону, аби показати наскільки легко зламати смартфон і скільки інформації ви можете отримати. І це справді небезпечно. Люди розуміють, що хтось може зламати їхній комп’ютер, але майже ніхто не задумується над тим, наскільки легко зробити це із смартфоном.

Як за допомогою смартфонів виявити зраду чоловіка? Хто все-таки керує нашим життям і впливає на наші рішення? Шокуючі відповіді ви дізнаєтесь в «Інсайдері» від 14.06.2018!

 

 

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ