УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Небезпечні електронні революції: як може вбити лайк у фейсбуці — Інсайдер, 14.06.2018

Сьогодні на зміну агентам-шпигунам прийшли комп`ютерні хакери. І якщо раніше стеження було від будинку до будинку, то тепер — від смартфону до смартфону. При чому, записувати розмови, відео та робити знімки можна з будь-якого смартфону. Варто лише встановити додаток, ввести пароль на сайті і в телефоні, далі від абонента поступово приходитимуть смс, дзвінки… Та чи варта ця гра свічок, розкаже «Інсайдер». «Інсайдер» перевірив на собі як інноваційна технологія «Big data» може розповісти про вас тонну інформації. Через те, що ми залишаємо все більше цифрових відбитків, алгоритми — дедалі потужніші. Цілком можливо, що у майбутньому приватного життя буде дедалі менше. А голланський шпигун Ентоні ван дер Меєр продовжив шпигувати за викрадачем свого телефону, аби показати наскільки легко зламати смартфон і скільки інформації ви можете отримати. І це справді небезпечно. Люди розуміють, що хтось може зламати їхній комп’ютер, але майже ніхто не задумується над тим, наскільки легко зробити це із смартфоном. Про все це дивіться в програмі «Інсайдер» від 14.06.2018 на ICTV!  

Небезпечні електронні революції: як може вбити лайк у фейсбуці — Інсайдер, 14.06.2018

0 Коментувати

Сьогодні на зміну агентам-шпигунам прийшли комп`ютерні хакери. І якщо раніше стеження було від будинку до будинку, то тепер — від смартфону до смартфону. При чому, записувати розмови, відео та робити знімки можна з будь-якого смартфону. Варто лише встановити додаток, ввести пароль на сайті і в телефоні, далі від абонента поступово приходитимуть смс, дзвінки… Та чи варта ця гра свічок, розкаже «Інсайдер».

«Інсайдер» перевірив на собі як інноваційна технологія «Big data» може розповісти про вас тонну інформації. Через те, що ми залишаємо все більше цифрових відбитків, алгоритми — дедалі потужніші. Цілком можливо, що у майбутньому приватного життя буде дедалі менше. А голланський шпигун Ентоні ван дер Меєр продовжив шпигувати за викрадачем свого телефону, аби показати наскільки легко зламати смартфон і скільки інформації ви можете отримати. І це справді небезпечно. Люди розуміють, що хтось може зламати їхній комп’ютер, але майже ніхто не задумується над тим, наскільки легко зробити це із смартфоном.

Про все це дивіться в програмі «Інсайдер» від 14.06.2018 на ICTV!

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

14.06.2018 12:30

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: