Як соцмережі допомогли Трампу стати президентом — Інсайдер, 14.06.2018

Думаємо, що живемо у реальному світі, приймаємо власні рішення, а насправді за нами вже давно стежать і керують ледь не всіма нашими думками! На перший погляд, банальний лайк, насправді — зброя масового ураження. Google, Facebook, Apple, Microsoft – всі вони працюють з американським Агентством нацбезпеки і надають прямий доступ до вмісту всіх систем, які ви використовуєте для комунікації.

Усі заговорили —  переміг не Трамп-людина, а Трамп-технологія. Наш Інсайдер, доцент Стенфордського університету Міхал Косинські розповів неймовірні таємниці про перемогу Дональда Трампа. У це складно повірити, але психологічні риси людини можна запросто дослідити … за цифровими відбитками. Комп’ютерний алгоритм дасть вищу точність, ніж ваші колеги, базуючись на 10 лайках, якщо ви дасте комп’ютеру 50 лайків з вашого профілю у Facebook, він знатиме вас краще, ніж ваші друзі, і якщо ви дасте йому 200 своїх лайків, він знатиме вас краще, ніж ваш чоловік або дружина.

Шпигунська програма допоможе стежити за приватним життям нещасного крадія вашого телефону навіть за відсутності у ньому сім-карти. Як і чому «люди у чорному» трощили камери берлінського метрополітену, а потім в Росії виривали їх «із м’ясом», перерізали дроти або підпалювали?

Дивіться у програмі  «Інсайдер» від  14.06.2018 на ICTV!

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ