УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Як соцмережі допомогли Трампу стати президентом — Інсайдер, 14.06.2018

Думаємо, що живемо у реальному світі, приймаємо власні рішення, а насправді за нами вже давно стежать і керують ледь не всіма нашими думками! На перший погляд, банальний лайк, насправді — зброя масового ураження. Google, Facebook, Apple, Microsoft – всі вони працюють з американським Агентством нацбезпеки і надають прямий доступ до вмісту всіх систем, які ви використовуєте для комунікації. Усі заговорили —  переміг не Трамп-людина, а Трамп-технологія. Наш Інсайдер, доцент Стенфордського університету Міхал Косинські розповів неймовірні таємниці про перемогу Дональда Трампа. У це складно повірити, але психологічні риси людини можна запросто дослідити ... за цифровими відбитками. Комп’ютерний алгоритм дасть вищу точність, ніж ваші колеги, базуючись на 10 лайках, якщо ви дасте комп’ютеру 50 лайків з вашого профілю у Facebook, він знатиме вас краще, ніж ваші друзі, і якщо ви дасте йому 200 своїх лайків, він знатиме вас краще, ніж ваш чоловік або дружина. Шпигунська програма допоможе стежити за приватним життям нещасного крадія вашого телефону навіть за відсутності у ньому сім-карти. Як і чому «люди у чорному» трощили камери берлінського метрополітену, а потім в Росії виривали їх «із м’ясом», перерізали дроти або підпалювали? Дивіться у програмі  «Інсайдер» від  14.06.2018 на ICTV!

Як соцмережі допомогли Трампу стати президентом — Інсайдер, 14.06.2018

0 Коментувати

Думаємо, що живемо у реальному світі, приймаємо власні рішення, а насправді за нами вже давно стежать і керують ледь не всіма нашими думками! На перший погляд, банальний лайк, насправді — зброя масового ураження. Google, Facebook, Apple, Microsoft – всі вони працюють з американським Агентством нацбезпеки і надають прямий доступ до вмісту всіх систем, які ви використовуєте для комунікації.

Усі заговорили —  переміг не Трамп-людина, а Трамп-технологія. Наш Інсайдер, доцент Стенфордського університету Міхал Косинські розповів неймовірні таємниці про перемогу Дональда Трампа. У це складно повірити, але психологічні риси людини можна запросто дослідити … за цифровими відбитками. Комп’ютерний алгоритм дасть вищу точність, ніж ваші колеги, базуючись на 10 лайках, якщо ви дасте комп’ютеру 50 лайків з вашого профілю у Facebook, він знатиме вас краще, ніж ваші друзі, і якщо ви дасте йому 200 своїх лайків, він знатиме вас краще, ніж ваш чоловік або дружина.

Шпигунська програма допоможе стежити за приватним життям нещасного крадія вашого телефону навіть за відсутності у ньому сім-карти. Як і чому «люди у чорному» трощили камери берлінського метрополітену, а потім в Росії виривали їх «із м’ясом», перерізали дроти або підпалювали?

Дивіться у програмі  «Інсайдер» від  14.06.2018 на ICTV!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

14.06.2018 12:30

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: