05.05.2018 16:17
Поділитися

Напад на журналіста програми «Інсайдер»

Напад на журналіста програми «Інсайдер»

У п’ятницю (4 травня) ввечері у Києві троє зловмисників здійснили зухвалий напад на кореспондента програми «Інсайдер» Артема Кулю. Його жорстоко побито та пограбовано.

Журналіст Артем Куля дістав травми голови, ушкоджено обличчя, численні забої. Карета «Швидкої допомоги», яка прибула на місце інциденту, надала Артему першу медичну допомогу. Зараз він проходить обстеження у лікарні. Столична поліція розпочала розслідування.

NEW_shablon4news_wStar12123

Кореспондент програми «Інсайдер» Артем Куля

– Ми обурені цим і вимагаємо від правоохоронних органів не лише розслідувати цей напад на нашого колегу, а й робити та зробити усе можливе та неможливе, аби будь-який громадянин України почувався захищеним, – заявив керівник програми «Інсайдер» Олександр Ільїних.

– Артем розробник і автор багатьох гострих та резонансних тем. І слідство має в першу чергу розглянути версію нападу, пов’язану з виконанням професійних обов’язків.

Це не перший випадок злочинних дій проти співробітників нашої редакції. Напередодні було пограбовано автомобіль шеф-редактора «Інсайдера» Олександра Бєлова. Це збіг обставин чи це цілеспрямована акція, нехай розбираються правоохоронці. Але, якщо хтось хоче нас попередити або ж залякати, то мушу сказати – не на тих натрапили!

Ми й надалі будемо сумлінно виконувати свій професійний обов’язок: викривати і доносити до нашого глядача всю правду, якою б гіркою вона не була та чиїм інтереси вона не зачіпала.

Теги: Інсайдер
05.05.2018 16:17

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ