04.05.2018 16:12
Поділитися

Як проходять перевірки декларацій депутатів та чиновників. «Інсайдер»

Як проходять перевірки декларацій депутатів та чиновників. «Інсайдер»

Півтора роки – після заповнення електронних декларацій – можновладці  шокували нас нечуваними статками. А ось в антикорупційних органах пообіцяли – усіх скандальних посадовців ретельно перевірятимуть. Мовляв, як не зможуть відзвітувати, звідки  мільйони – то сядуть до тюрми. Але місця за ґратами залишаються «вакантними». Подробиці в новому випуску програми «Інсайдер» від 03.05.2018!

Серед можновладців є чимало поціновувачів дорогої старовини. У когось – відкриті музеї, а у когось – і цілі приватні колекції. Можновладці, взагалі, люблять робити неординарні покупки. Народні депутати надекларували 12 мільярдів гривень!  Це майже дотягує до бюджету мільйонного міста Дніпро!

Верховна рада. Місце роботи багатьох фігурантів перевірок НАЗК. Чи не перетворилася перевірка декларацій  на просту імітацію? Наш інсайдер про те, що відбувається за дверима кабінетів  НАЗК.

Здавалося б, ну навіщо аж стільки машин? Але у багатих людей  –  своя логіка. Якщо грошей вистачить на багато років уперед – можна і розгулятися. Дорога ювелірка, закордонні тури, ексклюзивні подарунки — у деклараціях чиновників ми знайшли чимало цікавого.

Уповноважена департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя агентства із запобігання корупції демонструє, як же проходять перевірки депутатів та чиновників  – відповіді на всі питання Ви знайдете в новому випуску програми «Інсайдер» від 03.05.2018

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 03.05.2018!

Дивіться нові випуски програми «Інсайдер» щочетверга о 20:20!

04.05.2018 16:12

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ