
Неабияку хвилю серед молоді підняла заборона Вконтакті в Україні. Небезпечна соцмережа приводила до самогубств серед підлітків! Групи смерті «Сині кити»: хто заробляв на суїцидах учасників груп? Скільки платять за перегляд відео у Даркнеті? Дивіться у новому випуску «Інсайдера» від 01.06.2017!
Якщо ви ще не в курсі, то існує альтернатива звичайному інтернету і називається Даркнет. Сайти із фоном чорного кольору. За однією із версій саме сюди куратори «груп смерті» продають кадри дитячих суїцидів. Утаємничені приховані мотиви? Чи все ж таки причина появи депресивних кадрів може знаходитися десь на поверхні? Можливо, таємниця в мільйонах переглядів? Скільки платять за перегляд відео в інтернеті і хто заробляє на дитячих суїцидах — дізнайтеся у свіжому випуску «Інсайдера».
Українська кіберполіція знайшла близько тисячі так званих «груп смерті» для підлітків. До їхніх тенет потрапили майже 36 тисяч дітей. У різних куточках нашої країни діти отримували від невідомих страшні завдання. З фінальним кроком — убити себе. Хто запустив в інтернеті цю хвилю самогубств серед підлітків? Групи смерті та «Сині кити»: хто і навіщо штовхає підлітків на самогубства — не пропустіть у свіжому випуску «Інсайдера»!
Усе брудне і погане у цьому світі відслідковувати неможливо. Як, власне, й неможливо контролювати інтернет. А тому «Синій кит» — це ще квіточки порівняно із тим, що ворожа спецслужба може зробити за допомогою ручної соціальної мережі. Можливо заборона російських соцмереж не лише вибиває «око великому братові»? Вона ще й зможе вберегти когось від фатального кроку? А чи зникне «Синій кит» разом із закриттям доступу до «ВКонтакті»? Як заборона ВКонтакті в Україні врятує тисячі дитячих життів? Ексклюзивно — у випуску «Інсайдера».
Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 01.06.2017!
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.