02.06.2017 11:36
Поділитися

Гра в смерть. Чи зникнуть Сині кити після заборони ВКонтакті в Україні? «Інсайдер»

Гра в смерть. Чи зникнуть Сині кити після заборони ВКонтакті в Україні? «Інсайдер»

Неабияку хвилю серед молоді підняла заборона Вконтакті в Україні. Небезпечна  соцмережа приводила до самогубств серед підлітків! Групи смерті «Сині кити»: хто заробляв на суїцидах учасників груп? Скільки платять за перегляд відео у Даркнеті? Дивіться у новому випуску «Інсайдера» від 01.06.2017!

Якщо ви ще не в курсі, то існує альтернатива звичайному інтернету і називається Даркнет. Сайти із фоном чорного кольору. За однією із версій саме сюди куратори «груп смерті» продають кадри дитячих суїцидів. Утаємничені приховані мотиви? Чи все ж таки причина появи депресивних кадрів може знаходитися десь на поверхні? Можливо, таємниця в мільйонах переглядів? Скільки платять за перегляд відео в інтернеті і хто заробляє на дитячих суїцидах — дізнайтеся у свіжому випуску «Інсайдера».

Українська кіберполіція знайшла близько тисячі так званих «груп смерті» для підлітків. До їхніх тенет потрапили майже 36 тисяч дітей. У різних куточках нашої країни діти отримували від невідомих страшні завдання. З фінальним кроком — убити себе. Хто запустив в інтернеті цю хвилю самогубств серед підлітків? Групи смерті та «Сині кити»: хто і навіщо штовхає підлітків на самогубства — не пропустіть у свіжому випуску «Інсайдера»!

Усе брудне і погане у цьому світі відслідковувати неможливо. Як, власне, й неможливо контролювати інтернет. А тому «Синій кит» — це ще квіточки порівняно із тим, що ворожа спецслужба може зробити за допомогою ручної соціальної мережі. Можливо заборона російських соцмереж не лише вибиває «око великому братові»? Вона ще й зможе вберегти когось від фатального кроку? А чи зникне «Синій кит» разом із закриттям доступу до «ВКонтакті»? Як заборона ВКонтакті в Україні врятує тисячі дитячих життів? Ексклюзивно — у випуску «Інсайдера».

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 01.06.2017!

02.06.2017 11:36

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ