19.01.2018 15:10
Поділитися

Машини смерті: красуні-снайпери та секрети охорони Президента «Інсайдер»

Машини смерті: красуні-снайпери та секрети охорони Президента «Інсайдер»

Останнім часом в новинах все більше з’являється інформації про кілерів та замовні вбивства, однак є ті, які навпаки рятують людей. Усі силові підрозділи мають власних снайперів, які за допомогою єдиного пострілу можуть попередити замах на життя або теракт. Які таємниці розкриють снайпери з охорони високопосадовців? Чому українські красуні стають машинами для вбивства та чи насправді вони готові вбити за Президента? Дізнайтеся у новому випуску програми «Інсайдер» від 18.01.2018!

Снайпер – це елітний боєць, який повинен володіти широким колом військових знань. В Україні таких фахівців надзвичайно мало. Павло Кащук – волонтер та інструктор із снайпінгу поділився деякими секретами цієї незвичної професії. Як виглядають снайпери у реальному житті та як саме виконують свою влучну роботу? Камасутра для снайперів: полювання на живу мішень – дивіться у свіжому випуску «Інсайдера»!

Під час публічних виступів Президента – за його безпеку відповідальна не лише особиста охорона, а й снайпери, які ніколи не потрапляють під приціли камер. Та саме на них покладено найважливішу місію: зберегти життя глави держави. Якими одкровеннями поділяться українські снайпери? Таємниці снайперів з охорони Президента – дивіться у новому випуску проекту «Інсайдер»!

Жінки-снайпери не гірше від чоловіків справляються з гвинтівкою. Крім того, таких фахівців зовсім не відрізниш від звичайних красунь на світських тусовках! Як в тендітної жінки може бути смертоносна впевненість? Що ми не знали про жіночий батальйон снайперів? Тендітні красуні чи машини для вбивства: жіночий батальйон снайперів – дивіться в ексклюзивному сюжеті «Інсайдера»!

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 18.01.2018!

19.01.2018 15:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ