27.10.2017 14:57
Поділитися

Професія поза законом: як паркувальники досі грабують водіїв. «Інсайдер»

Професія поза законом: як паркувальники досі грабують водіїв. «Інсайдер»

Незважаючи на те, що Київ перейшов на безготівкову оплату паркування, на паркувальних майданчиках міста і далі перебувають особи, які під різними приводами намагаються отримати гроші від водіїв. Чому поліція закриває на це свої очі? Хто насправді в Україні кришує незаконні парковки – в новому випуску програми Інсайдер від 26.10.2017!

Мер Києва ухвалив рішення, що столиці необхідно розпрощатися з таким явищем, як паркувальник, який стягує готівкову плату з припаркованих авто, але це не зупиняє людей незаконно продовжувати свою діяльність. «Інсайдер» розкриє всі секрети незаконної паркувальної справи: як працюють, виконують план і хто все це «кришує».

Багато заповзятливих хитрунів полюбляють заробити легких грошей. Наприклад, купити собі жилетку паркувальника, кидатися до кожного водія, який тільки-но припаркувався і зі скандалом вимагати від нього грошей. Як спілкуватися водіям з такими нахабними паркувальниками і як їх правильно ставити на місце? Подробиці в сюжеті новому випуску програми «Інсайдер».

Не кожен водій готовий платити за те, щоб просто на вулиці припаркувавати машину. Саме таких більшість паркувальників називають – «Камікадзе». Таким вони можуть і двері ключем подряпати і навіть шину ножем пробити. На що здатні жадібні розлючені паркувальники та як вони карають невдячних водіїв – дивіться у новому випуску програми Інсайдер від 26.10.2017!

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 26.10.17

Дивіться нові випуски програми «Інсайдер» щочетверга о 20:20!

27.10.2017 14:57

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ