19.05.2017 12:10
Поділитися

Секрети дитячої праці: як виростити мільйонера «Інсайдер»

Секрети дитячої праці: як виростити мільйонера «Інсайдер»

Діти — в центрі уваги. Батьки — пишаються досягненнями малечі. Та чи справді усе виглядає так добре?  Як дорослі перетворюють своїх нащадків на успішні бізнес-проекти? Ким виростають обдаровані хлопчики й дівчатка? Про все це ви дізнаєтеся у новому випуску програми «Інсайдер» від 18.05.2017!

Як перетворити дитину на успішний бізнес-проект? Вам потрібно лише одна дитина, мобільний телефон із камерою та інтернет. Просто берете і знімаєте її життя. Не вірите? Але відео маленьких місіс Кеті та містера Макса набирали в тубі до 50 00 переглядів та принесли їхнім батькам шалені статки. Дорогі машини, брендовий одяг — вони смакують люксове життя ледь не з народження. Ким виростають успішні діти та чи готова їхня психіка до таких випробувань? Як дитячі мрії можуть розбитися об диктат дорослих. Як виростити генія і не позбавити його дитинства? — дивіться в новому сюжеті «Інсайдера» від 18.05.2017!

Діти – це наше майбутнє, і вони сьогодні чи не на кожному телеканалі демонструють свої таланти. Малеча бере участь у телеконкурсах, кулінарних шоу і спортивних змаганнях. У російському шоу «Найрозумніший» Максима називали генієм через захоплення квантовою фізикою. Хлопчикові пророкували велике майбутнє, а натомість він повісився на дроті свого ж комп’ютера. На тому ж шоу захоплювалися дворічним Сергієм з Мелітополя, котрий вмів читати, рахувати та вивчив таблицю Менделєєва. Його слава згодом перетворилася на забуття, а життя скінчилось самогубством. Що штовхає дітей на відчайдушні кроки та яка роль у цьому дорослих? Ким виростають талановиті діти: падіння юних геніїв — дізнайтеся поради нашого інсайдера, як підтримати дітей у досягненні високих результатів – у новому випуску сюжеті програми від 18.05.2017!

Заради слави своїх дітей і заробляння на них грошей батьки вдаються до крайнощів! У це важко повірити, але деякі дорослі власноруч колють ін’єкції краси дівчаткам, на місце молочних зубів ставлять коронки, а на безволосих дитячих ніжках проводять процедури епіляції! Журналісти «Інсайдера» провели власний експеримент, розмістивши оголошення для участі у молодіжному реаліті-шоу. Результат всього за п’ятнадцять хвилин – маса дітей з віршиками та піснями. Чому батьків не лишає спокій слава їхніх дітей на телебаченні? У чому секрет успіху футболіста Вороніна та актора Маколея Калкіна? Як можна перетворити дитину на успішний бізнес-проект? Епіляція, ботокс, вставні зуби — жахливі секрети дитячої слави — Не пропустіть у свіжому сюжеті  програми «Інсайдер» від 18.05.2017!

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 18.05.2017! 

 

19.05.2017 12:10

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ