23.04.2018 15:52
Поділитися

Справа Скрипаля: ексклюзивне інтерв’ю «Інсайдера» з розробником отрути «Новічок»

Справа Скрипаля: ексклюзивне інтерв’ю «Інсайдера» з розробником отрути «Новічок»

Журналісти «Інсайдера» розгадали таємницю «Новічка», яким у Великобританії отруїли колишнього співробітника ГРУ Росії Сергія Скрипаля. Це стало можливим завдяки ексклюзивному інтерв’ю, яке автор програми Олександр Мельников узяв в одного з розробників цієї хімічної зброї Віла Мірзаянова. Він вже понад 20 років мешкає в США, але дуже добре знає і  та розказав те, що ретельно приховує від світового співтовариства Росія.

Вчений розповів як, коли і де, а головне для чого розроблявся «Новічок». Він детально описав як отрута могла потрапити на Туманний Альбіон і чому британські митники цього не помітили.

У кінці програми Віл Мірзаянов зробив сенсаційну заяву. Він вперше розкрив досі дуже втаємничений секрет «Новічка», про який може й не знають навіть у Кремлі. «Я ніколи і нікому ще цього не говорив. Ніде ні у яких звітах ці дані не видавалися, цей недолік ретельно приховували.

 Глядачі телеканалу ICTV будуть першими, хто дізнається секрети «Новічка»

Віл Мірзаянов, фахівець з хімічної зброї зізнався у слабких сторонах цієї розробки і назвав причину, чому не померли Сергій Скрипаль та його донька Юлія.

Усі сенсаційні подробиці та викриття найгучнішого отруєння 21 століття журналісти програми «Інсайдер» оприлюднять 26 квітня о 20:20 на каналі ICTV.

23.04.2018 15:52

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ