08.09.2017 17:17
Поділитися

Сміття замість асфальту: чому в Україні зникають дороги? «Інсайдер»

Сміття замість асфальту: чому в Україні зникають дороги? «Інсайдер»

Цього року українські дороги встановили черговий антирекорд. Золоте правило комунальника, що зекономив – те заробив. Програма «Інсайдер» розкриє секрети та розповість, чому в Україні роблять неякісні дороги та де насправді осідає дорожній збір – дивіться у повному випуску програми  «Інсайдер» від 08.09.2017! 

Звичайна жінка Катерина із Дніпра, яка своєю розповіддю про реалії українських доріг зібрала більш ніж півтора мільйона переглядів в YouTube та прославилася на всю Україну, вирушила разом із знімальною групою «Інсайдера» в Польщу. Що вона та побачить і чому її там навчать – дивіться у сюжеті «Інсайдера» Пригоди зірки YouTube асфальтоукладчиці Каті у Польщі

Інсайдер програми – колишній радник начальника «Укравтодору», який працював там протягом декількох років. Йому, як нікому, відомо скільки грошей дорожники насправді закатують в асфальт. Він допоможе розібратися, хто і як краде мільйони. Топ антирекордів українських доріг дізнайтеся у новому випуску проекту «Інсайдер».

У світовій пресі Зімбабве та Гондурас – це держави, які  нерідко згадуються разом із не дуже дипломатичним формулюванням «країни третього світу». Саме ці країни обігнали нас, країну у центрі Європи, за якістю доріг. Бо цього року у рейтингу стану доріг Україна опинилася на 134 місці. І не дивно, адже ремонт доріг в Україні нерідко – трохи сміття, трохи землі і звичайна швабра. Як потрібно ремонтувати дороги – дивіться у свіжому випуску «Інсайдера».

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 08.09.2017

08.09.2017 17:17

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ