06.04.2018 16:11
Поділитися

Віртуальні гангстери: хто зламує наші мобільні телефони? «Інсайдер»

Віртуальні гангстери: хто зламує наші мобільні телефони? «Інсайдер»

Хакери. Ті, хто через інтернет можуть зламати найзакритішу систему світу та заволодіти найтаємнішою інформацією. Усі про них чули, але лише одиниці бачили. Хто ж такі хакери? Хто має зиск з їхніх послуг? Та скільки це коштує ? Програма Інсайдер від 05.04.2018 розкриє усі кібер – таємниці.

Тож віртуальна безпека – це одна з важливих речей, якої обов’язково треба навчитися . Бо ж користуватися інтернетом та комп’ютером ми вже вміємо. А от як захищатися? Наприклад,  від вірусів. Не від Грипу, Кору чи Тифу. А від Трояна, Червя та Шифрувальника? Чим загрожують нам з вами ці комп’ютерні віруси і чи можна захистити себе від них?

Крекер, картинг чи фішинг – це не просто печиво, машинки чи рибалка – в перекладі  з англійської, а спеціальний хакерський сленг, яким активно користуються ці, як-то кажуть, зашифровані люди. Ми вам розшифруємо ці коди та ще розкажемо що ж означає «ламати» серед хакерів.

Безліч різнокольорових стрілок, що летять в різні країни. Це – щосекундні хакерські атаки по усьому  світу. Найбільше – в США та Китаї. Україна теж позначена на карті. Ви думаєте, що кібератака – це щось далеке та міфічне? Та згадайте нещодавній вірус ПетяА, який паралізував не лише державні , а й багато приватних електронних систем. Сьогодні кожен власник комп’ютера чи смартфону є потенційною жертвою такого нападу.  Тож  – як вберегтися та захистити свій комп’ютер?

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 05.04.2018

Дивіться нові випуски програми «Інсайдер» щочетверга о 20:20!

06.04.2018 16:11

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ