15.12.2017 12:57
Поділитися

Володар Кремля: як Путін маніпулює свідомістю росіян

Володар Кремля: як Путін маніпулює свідомістю росіян

Програма «Інсайдер» ретельно дослідила таємниці життя президента Російської Федерації. Володимир Путін – один із найбільш загадкових лідерів сучасності. Йому вдається підтримувати стабільно високі рейтинги протягом багатьох років та вміло маніпулювати свідомістю росіян. Хто ж він: геніальний тиран чи нова світова загроза?

Президент Росії може легко вплинути на свідомість мільйонів росіян. Для прикладу, до 2014 року в офіційних документах використовували граматичну форму «в Україні». Після Революції Гідності, в усіх джерелах ми зустрічаємо «на Україні». Сьогодні він говорить одне, а завтра – зовсім інше? Яка правда криється за цими маніпуляціями? Відповідь знає наш інсайдер.

За останні 3 роки Путін змінився, оскільки санкції і, так зване, міжнародне «ігнорування» дає про себе знати. Тому головним завданням російського лідера є зберегти обличчя переможця та не втратити високі позиції в очах росіян. Про те, як саме змінився «володар Кремля» та його майбутні плани дивіться у новому випуску «Інсайдера» від 14.12.2017

Дивіться свіжий випуск програми «Інсайдер» просто зараз!

Дивіться програму «Інсайдер» в четвер о 20:20 на каналі ICTV.

15.12.2017 12:57

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ