26.05.2017 12:22
Поділитися

Як не потрапити у сексуальне рабство: бізнес на інтимі та робота за кордоном. «Інсайдер»

Як не потрапити у сексуальне рабство: бізнес на інтимі та робота за кордоном. «Інсайдер»

Вихователі, вчителі, медики, навіть працівники прокуратури нерідко пропонують платний інтим! Секс-бізнесу в Україні формально не існує, і так само формально існують закони, за якими за нього карають. Хто заробляє на секс-індустрії в Україні? Хто керує ескорт-бізнесом? Дізнайтеся у новому випуску програми «Інсайдер» від 25.05.2017!

Секс на експорт – чи не найприбутковіший тіньовий бізнес в Україні. На «живому якісному товарі» добре заробляють. Щороку за кордоном у сексуальне рабство потрапляють сотні, а то й тисячі дівчат. Наших жінок заманюють високими гонорарами та солодкими обіцянками, а натомість вони просто потраплять у паску. Страшна сексуальна експлуатація: чим закінчуються спроби ескортних дівчат повернутися на батьківщину? Секс-рабство: страшні секрети закордонних заробітків – не пропустіть найгарячіше у випуску «Інсайдера»!

Сауна – одна з робочих точок, де працюють як дешеві, так і елітні повії. У розкішних столичних ресторанах також можна взяти телефон повії або зняти ту трудівницю древнього ремесла, яка сподобалась клієнтові. Сучасні інтер-дівчата полюють на вулицях, у нічних клубах. Та за усі «робочі місця» вони платять своїм сутинерам. У меншості – повії-індивідуалки, котрі працюють самі на себе.

Як виглядає відпрацьована система проституції в Україні? Дізнайтеся таємниці з перших вуст від екс-повії та відомого чиновника, котрий за свою кар’єру закрив не один вітчизняний бордель. Хто заробляє на секс-індустрії в Україні? Ким прикривається цей прибутковий чорний ринок? Як працює мережа постачання VIP-жінок легкої поведінки? Вся правда про секс-індустрію в Україні: ким насправді є повії – дивіться у свіжому випуску «Інсайдера».

Під час музичного конкурсу Євробачення 2017 у Києві був, що називається, врожайний місяць. І для повій, і для секс туризму, загалом. Екзотичною «полуничкою» славиться Таїланд. Але й у рідній Одесі в сезон літнього відпочинку злітаються «нічні метелики». Скільки коштують послуги вітчизняних куртизанок та кому вони віддають відсотки? ВІЛ-інфекції та віруси: чим ризикують клієнти інтимними задоволеннями за гроші?

Повії БДСМ, індивідуалки, дешеві проститутки, елітні куртизанки і розпусниці в погонах – які послуги користуються попитом серед народних депутатів? Чому в Україні не легалізують проституцію – дізнайтеся у новому випуску проекту «Інсайдер»!

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 25.05.2017

26.05.2017 12:22

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ