21.04.2017 12:39
Поділитися

Ноутбуки і смартфони: як дізнатися, що за вами стежать «Інсайдер»

Ноутбуки і смартфони: як дізнатися, що за вами стежать «Інсайдер»

Гадаєте, що живете у реальному світі, приймаєте власні рішення, а насправді за усіма нами вже давно спостерігають і керують ледь не всіма нашими думками! На перший погляд, банальний лайк, насправді — зброя масового ураження. Як звичайнісінький лайк у фейсбуці може вбити? Як за допомогою смартфонів виявити таємниці чоловіка? Хто все-таки нахабно влазить у наші мізки та керує ними? Шокуючі відповіді ви отримаєте в новому випуску «Інсайдера» від 20 квітня 2017 року! 

Релігійні, політичні погляди, сексуальна орієнтація, вживаєте ви наркотики чи ні, який ваш рівень інтелекту — всі ці риси елементарно передбачити за цифровими відбитками кожного з нас. Що ж це за метод, коли наші лайки в соціальних мережах дають повний психологічний портрет? За вами стежать: чому варто заклеювати камеру ноутбука — не пропустіть спеціальні поради від «Інсайдера»!

Сьогодні на зміну агентам-шпигунам прийшли комп’ютерні хакери. І якщо раніше стеження було від будинку до будинку, то тепер — від смартфону до смартфону. При чому, записувати розмови, відео та робити знімки можна з будь-якого смартфону. Варто лише встановити додаток, ввести пароль на сайті і в телефоні, далі від абонента поступово приходитимуть смс, дзвінки… Голланський психометрист Ентоні ван дер Меєр інсценував викрадення власного смартфону, а потім шпигував за нещасним крадієм за допомогою програми. Він показав, наскільки легко зламати смартфон, і яку кількість інформації ви можете отримати. І це справді небезпечно. Небезпечні електронні революції: як може вбити лайк у фейсбуці — дивіться у свіжому випуску програми.

Наш Інсайдер, доцент Стенфордського університету Міхал Косинські, розповів неймовірні таємниці про перемогу Дональда Трампа. У це складно повірити, але психологічні риси людини можна запросто дослідити … за цифровими відбитками. Комп’ютерний алгоритм дасть вищу точність, ніж ваші колеги, базуючись на 10 лайках, якщо ви дасте комп’ютеру 50 лайків з вашого профілю у Facebook, він знатиме вас краще, ніж ваші друзі, і якщо ви дасте йому 200 своїх лайків, він знатиме вас краще, ніж ваш чоловік або дружина. У випуску «Інсайдера» про те  Як соцмережі допомогли Трампу стати президентом.

Дивіться новий випуск програми «Інсайдер» від 20.04.2017!

 

 

 

21.04.2017 12:39

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ